SolarEdge Strona główna Wave SE 4K
Kod: SE-HOME-WAVE-4KOpis szczegółowy produktu
Zastosowana technologia stałego napięcia zapewnia, że falownik zawsze działa przy optymalnym napięciu wejściowym, niezależnie od liczby modułów w łańcuchu lub warunków otoczenia. Opatentowany system monitorowania danych został zintegrowany z falownikiem i zbiera dane dotyczące wydajności optymalizatora mocy z każdego modułu fotowoltaicznego. Dane te mogą zostać przesłane do sieci i są dostępne poprzez platformę monitorującą SolarEdge, która umożliwia analizę wydajności, wykrywanie usterek i rozwiązywanie problemów instalacji fotowoltaicznej.
Łatwe uruchamianie falownika za pomocą aplikacji SetApp
Uruchomienie nowej serii falowników trójfazowych SolarEdge można teraz przeprowadzić przy użyciu nowej, inteligentnej metody. Uruchomienie falownika odbywa się bezpośrednio ze smartfona za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilnej SetApp. Przenieś uruchomienie falownika na nowy poziom.
Główne cechy
- Poziom hałasu odpowiedni dla środowiska domowego - brak zewnętrznego wentylatora
- Doskonała wydajność (98%)
- Gotowość do pracy z akumulatorami - jeden falownik dla fotowoltaiki i akumulatorów(*)
- Falowniki są specjalnie zaprojektowane do pracy z optymalizatorami mocy SolarEdge
- Doskonała niezawodność dzięki standardowej 12-letniej gwarancji (z możliwością przedłużenia do 20 lub 25 lat).
- Mały, lekki i łatwy w montażu
- Szybkie i łatwe uruchomienie falownika bezpośrednio za pomocą smartfona i zainstalowanej na nim aplikacji SolarEdge SetApp
- Wbudowany odbiornik monitorujący na poziomie modułu
- Komunikacja z Internetem przez Ethernet lub bezprzewodowo (przez Wi-Fi, ZigBee® lub sieć komórkową)
- Stopień ochrony IP65 - możliwość instalacji wewnątrz i na zewnątrz budynków
(*) W oczekiwaniu na dostępność baterii i aktualizację oprogramowania sprzętowego
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 16.4 kg |
| Marka: | SolarEdge |
| Długość: | 191 mm |
| Szerokość: | 315 mm |
| Wysokość: | 540 mm |
| Moc: | 4000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP65 |
| Komunikacja: | RS485, Ethernet, Zigbee, SolarEdge Home Network, Wi-Fi, SIM |
| Liczba MPPT: | 2 |
| Typ: | Hybrydowy |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
SolarEdge Technologies, założona w Izraelu i notowana na NASDAQ, jest globalnym liderem w technologii inteligentnej energii. Firma jest pionierem w systemach falowników zoptymalizowanych do prądu stałego, łącząc optymalizatory mocy na poziomie modułu z falownikami łańcuchowymi, aby maksymalizować zbieranie energii z każdego pojedynczego panelu słonecznego, zapewniając jednocześnie zaawansowany monitoring i zwiększone bezpieczeństwo.
Ekosystem SolarEdge obejmuje falowniki, optymalizatory mocy, systemy magazynowania energii, ładowarki do pojazdów elektrycznych i kompleksową platformę monitorowania opartą na chmurze. Poprzez optymalizację energii na poziomie modułu systemy SolarEdge zapewniają wyższe wydajności, szybszą zwrot z inwestycji i niezrównaną widoczność wydajności systemu w instalacjach słonecznych dla domów i obiektów komercyjnych na całym świecie.
| Firma produkcyjna : | SolarEdge Technologies Ltd. |
|---|---|
| Adres : | 1 HaMada St., POB 12001, Herzliya 4673335, Israel |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | SolarEdge Technologies Italy S.R.L. |
| Adres przedstawiciela UE : | Via Enrico Reginato 85/H, 31100 Treviso, Italy |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |