Solinteg Falownik hybrydowy M2HT-29.9K-150
Kod: SOLINTEG-M2HT-29.9K-150Opis szczegółowy produktu
Inwerter hybrydowy Gen .2 - zaawansowana moc, inteligentniejsza wydajność
-
Zapewnia do 150% mocy rezerwowej przez 10 sekund, aby obsłużyć szczytowe obciążenia
-
Błyskawiczne <10 ms przejście między siecią a kopią zapasową zapewnia nieprzerwaną pracę
-
Pełna obsługa obciążeń niezrównoważonych w 100%
-
Obsługuje do 200% mocy wejściowej sieci dla maksymalnej elastyczności
Zoptymalizowany pod kątem energii słonecznej i efektywności energetycznej
-
Wysoka wydajność prądu wejściowego PV do 20A dla większego przechwytywania energii
-
nadwymiarowość 160% DC zwiększa ogólną wydajność systemu
-
Duże możliwości ładowania i rozładowywania dla lepszego wykorzystania pamięci masowej
-
Zaprojektowany dla szerokiego zakresu zastosowań energetycznych
Elastyczna integracja systemów
-
Obsługuje pracę równoległą zarówno w konfiguracji off-grid, jak i grid-tied
-
Kompatybilność z obciążeniami półfalowymi zapewnia stabilną i niezawodną pracę
-
Bezproblemowa integracja z generatorami diesla w celu zapewnienia bezpiecznych rozwiązań zapasowych
-
Współpraca z systemami EMS i BMS innych firm w celu inteligentnego sterowania energią
Inteligentna obsługa i łatwa konserwacja
-
Sześć wstępnie skonfigurowanych trybów pracy dostosowanych do różnych potrzeb energetycznych
-
Dynamiczny tryb cenowy zapewnia maksymalną efektywność kosztową
-
Zdalne aktualizacje oprogramowania sprzętowego dla szybkich i bezproblemowych ulepszeń systemu
-
Dokładne ograniczenie eksportu zapobiega niepożądanemu sprzężeniu zwrotnemu z siecią
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 89 kg |
| Marka: | Solinteg |
| Długość: | 305 mm |
| Szerokość: | 909 mm |
| Wysokość: | 735 mm |
| Moc: | 29900 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, CAN, Wi-Fi, LAN |
| Liczba MPPT: | 4 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Hybrydowy |
| Przetwornice napięcia - Solinteg - Seria modeli: | M2HT |
| Maksymalny prąd ładowania akumulatora: | 150 A |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 29900 VA |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Solinteg (Wuxi Solinteg Power Co., Ltd.) jest globalnym producentem wysoce wydajnych falowników słonecznych, systemów magazynowania energii i inteligentnych rozwiązań do zarządzania energią. Portfolio produktów firmy obejmuje falowniki hybrydowe, falowniki sieciowe, systemy baterii litowo-jonowych i inteligentne platformy monitorowania, zaprojektowane dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i komunalnych.
Dzięki znacznym inwestycjom w badania i rozwój oraz skupieniu się na dostarczaniu najnowocześniejszej technologii fotowoltaiki, produkty Solinteg pomagają klientom na całym świecie zmniejszać koszty energii, osiągać niezależność od sieci i przechodzić na energię odnawialną z pewnością i niezawodnością.
| Firma produkcyjna : | Wuxi Solinteg Power Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | Building H1-1001, No. 6 Jingxian Road, Xinwu District, Wuxi 214135, Jiangsu, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solinteg GmbH |
| Adres przedstawiciela UE : | Hofmannstr. 52, 81379 Munich, Germany |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |