Solis-110K-5G-PRO
Kod: SOLIS-110K-5G-PROOpis szczegółowy produktu
Falownik charakteryzuje się zoptymalizowanymi interfejsami AC/DC, szeroką kompatybilnością kablową i obsługuje wiele opcji komunikacji, w tym RS485, PLC, Wi-Fi i GPRS. Jego konstrukcja upraszcza instalację, obniża koszty i zwiększa elastyczność operacyjną.
Bezproblemowo zintegrowany z platformą Solis Cloud, oferuje zaawansowane narzędzia do monitoringu online i O&M, które usprawniają zarządzanie systemem, zmniejszają nakłady na konserwację i zwiększają ogólną wydajność systemu.
Kluczowe cechy:
Wydajny
- 8 MPPT, maks. wydajność 98,5%
- > 150% współczynnik DC/AC
- Kompatybilny z modułami bifacjalnymi
Bezpieczna
- IP66
- Ochrona AFCI, proaktywnie zmniejsza ryzyko pożaru
- Funkcja nocnego odzyskiwania PID (opcjonalnie)
Mądry
- Funkcja Night SVG
- Inteligentne monitorowanie łańcucha, inteligentne skanowanie krzywej I-V
- Zdalna aktualizacja oprogramowania układowego z prostą obsługą
Ekonomiczny
- Komunikacja po linii energetycznej (PLC) (opcjonalnie)
- Strona DC obsługuje złącze "Y"
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 93 kg |
| Marka: | Solis |
| Długość: | 363 mm |
| Szerokość: | 1183 mm |
| Wysokość: | 585 mm |
| Moc: | 110000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, Wi-Fi, PLC, GPRS |
| Gwarancja: | 5 |
| Liczba MPPT: | 8 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Sieć |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 551.4 A |
| Napięcie znamionowe: | 230 V, 400 V |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Solis, marka firmy Ginlong Technologies (założona w 2005 roku), jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów falowników słonecznych na świecie. Z milionami jednostek wdrożonych na całym świecie, Solis oferuje kompletny zakres falowników sieciowych dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i komunalnych, wszystkie poparte rygorystycznymi certyfikatami międzynarodowymi i sprawdzonym osiągnięciami w zakresie niezawodności.
Znany z dostarczania doskonałej wartości, falowniki Solis łączą wysoką wydajność konwersji, inteligentne możliwości monitorowania i solidną jakość budowy w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedynczą instalację na dachu, czy o wielomegawatową farmę słoneczną, Solis zapewnia niezawodną konwersję mocy, na którą możesz liczyć.
| Firma produkcyjna : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solis Benelux B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |