Solis-215K-EHV-5G-PLUS
Kod: SOLIS-215K-EHV-5G-PLUSOpis szczegółowy produktu
Główne cechy
- > 150% współczynnik DC/AC
- Funkcja Night SVG
- IP66
- 9/12/14 MPPT, maks. sprawność 99,0%
- Strona DC obsługuje złącze "Y"
- Wysoka gęstość śledzenia mocy 56MPPT/MW
- Kompatybilny z modułami bifacjalnymi 550W+
- Konstrukcja bez bezpieczników, bezpieczna i bezobsługowa
- Komunikacja po linii energetycznej (PLC) (opcjonalnie)
- Inteligentne monitorowanie łańcucha, inteligentne skanowanie krzywej I-V
- Zdalna aktualizacja oprogramowania układowego z prostą obsługą
- Wbudowane odzyskiwanie PID dla lepszej wydajności modułu
- Globalnie rozpoznawalne markowe komponenty zapewniające dłuższą żywotność
- Certyfikat TÜV Rheinland z VDE-AR-N4130, obsługujący przyłącza sieciowe przy bardzo wysokich napięciach ≥150kV dla zwiększonej adaptacji do sieci
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 109 kg |
| Marka: | Solis |
| Długość: | 384 mm |
| Szerokość: | 1125 mm |
| Wysokość: | 770 mm |
| Moc: | 215000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, PLC |
| Gwarancja: | 5 |
| Liczba MPPT: | 9 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Sieć |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 465.6 A |
| Napięcie znamionowe: | 800 V |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Solis, marka firmy Ginlong Technologies (założona w 2005 roku), jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów falowników słonecznych na świecie. Z milionami jednostek wdrożonych na całym świecie, Solis oferuje kompletny zakres falowników sieciowych dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i komunalnych, wszystkie poparte rygorystycznymi certyfikatami międzynarodowymi i sprawdzonym osiągnięciami w zakresie niezawodności.
Znany z dostarczania doskonałej wartości, falowniki Solis łączą wysoką wydajność konwersji, inteligentne możliwości monitorowania i solidną jakość budowy w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedynczą instalację na dachu, czy o wielomegawatową farmę słoneczną, Solis zapewnia niezawodną konwersję mocy, na którą możesz liczyć.
| Firma produkcyjna : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solis Benelux B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |