Solis S5-GC50K
Kod: SOLIS-S5-GC50KOpis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy:
- 5/6 MPPT, maks. sprawność 98,7%
- Funkcja nocnego odzyskiwania PID (opcjonalnie)
- Ochrona AFCI, proaktywnie zmniejsza ryzyko pożaru
- Inteligentne monitorowanie łańcucha, inteligentne skanowanie krzywej I-V
- 24-godzinny monitoring zużycia energii
- IP66, poziom antykorozyjny C5
- Funkcja Night SVG
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 53.7 kg |
| Marka: | Solis |
| Długość: | 338 mm |
| Szerokość: | 691 mm |
| Wysokość: | 578 mm |
| Moc: | 50000 W |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, USB, Wi-Fi, GPRS |
| Gwarancja: | 5 |
| Liczba MPPT: | 5 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Sieć |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 250.8 A |
| Napięcie znamionowe: | 230 V, 400 V |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Solis, marka firmy Ginlong Technologies (założona w 2005 roku), jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów falowników słonecznych na świecie. Z milionami jednostek wdrożonych na całym świecie, Solis oferuje kompletny zakres falowników sieciowych dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i komunalnych, wszystkie poparte rygorystycznymi certyfikatami międzynarodowymi i sprawdzonym osiągnięciami w zakresie niezawodności.
Znany z dostarczania doskonałej wartości, falowniki Solis łączą wysoką wydajność konwersji, inteligentne możliwości monitorowania i solidną jakość budowy w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedynczą instalację na dachu, czy o wielomegawatową farmę słoneczną, Solis zapewnia niezawodną konwersję mocy, na którą możesz liczyć.
| Firma produkcyjna : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solis Benelux B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |