Solis S6-EH1P12K03-NV-YD-L
Kod: SOLIS-S6-EH1P12K03-NV-YD-LOpis szczegółowy produktu
Falownik ten obsługuje pracę równoległą, umożliwiając łączenie wielu jednostek w konfiguracje jedno- lub trójfazowe, o łącznej mocy wyjściowej do 160 kW. Obsługuje również sprzężenie AC, dzięki czemu idealnie nadaje się do modernizacji istniejących systemów fotowoltaicznych.
Przy maksymalnym prądzie ładowania/rozładowania wynoszącym 350 A zapewnia wysoką gęstość energii i szybki czas reakcji. Łącząc inteligentne sterowanie i solidną niezawodność, jest to rozwiązanie najwyższej klasy do zastosowań w zakresie magazynowania energii w budynkach mieszkalnych na dużą skalę.
Kluczowe cechy:
Inteligentne zarządzanie energią
- Wbudowane sterowanie pompami ciepła przystosowanymi do SG (Smart Grid)
- Bezproblemowa integracja z platformami VPP i EMS w celu zwiększenia optymalizacji energii
- Sztuczna inteligencja inteligentnie zarządza ładowaniem i rozładowywaniem w oparciu o taryfy TOU (Time-of-Use)
Wysoka wydajność
- Czas przełączania < 4ms
- Pojemność wejściowa PV 160% w celu maksymalizacji wykorzystania energii słonecznej
Elastyczny i skalowalny
- Kompatybilny z popularnymi akumulatorami litowymi i kwasowo-ołowiowymi
- Łatwe rozszerzanie pojemności systemu za pomocą połączeń równoległych i sprzężenia AC
Prosta i szybka konfiguracja
- 7-calowy ekran LCD zapewniający intuicyjną obsługę
- Obsługa aplikacji Bluetooth umożliwiająca szybką i łatwą konfigurację
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 55.5 kg |
| Marka: | Solis |
| Długość: | 313 mm |
| Szerokość: | 459 mm |
| Wysokość: | 845 mm |
| Moc: | 12000 W |
| Liczba faz: | 1 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, Wi-Fi, LAN, Cellular |
| Gwarancja: | 10 |
| Liczba MPPT: | 3 |
| Smyczkowy: | Do 2 na MPPT |
| Typ: | Hybrydowy |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Solis, marka firmy Ginlong Technologies (założona w 2005 roku), jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów falowników słonecznych na świecie. Z milionami jednostek wdrożonych na całym świecie, Solis oferuje kompletny zakres falowników sieciowych dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i komunalnych, wszystkie poparte rygorystycznymi certyfikatami międzynarodowymi i sprawdzonym osiągnięciami w zakresie niezawodności.
Znany z dostarczania doskonałej wartości, falowniki Solis łączą wysoką wydajność konwersji, inteligentne możliwości monitorowania i solidną jakość budowy w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedynczą instalację na dachu, czy o wielomegawatową farmę słoneczną, Solis zapewnia niezawodną konwersję mocy, na którą możesz liczyć.
| Firma produkcyjna : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solis Benelux B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |