Solis S6-GR1P1.5K-M
Kod: 25201110052Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy:
- Maks. wydajność 97,3%
- Szeroki zakres napięć i niskie napięcie startowe
- Obsługuje kontrolę mocy eksportowej
- Ochrona AFCI, proaktywnie zmniejsza ryzyko pożaru
- 24-godzinny monitoring zużycia energii
- Adaptacyjna słaba sieć
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 7.7 kg |
| Marka: | Solis |
| Długość: | 160 mm |
| Szerokość: | 310 mm |
| Wysokość: | 373 mm |
| Moc: | 1500 W |
| Liczba faz: | 1 |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | RS485, Wi-Fi, GPRS |
| Gwarancja: | 10 |
| Liczba MPPT: | 1 |
| Smyczkowy: | 1 na MPPT |
| Typ: | Sieć |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 8.1 A |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Solis, marka firmy Ginlong Technologies (założona w 2005 roku), jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych producentów falowników słonecznych na świecie. Z milionami jednostek wdrożonych na całym świecie, Solis oferuje kompletny zakres falowników sieciowych dla aplikacji mieszkaniowych, komercyjnych i komunalnych, wszystkie poparte rygorystycznymi certyfikatami międzynarodowymi i sprawdzonym osiągnięciami w zakresie niezawodności.
Znany z dostarczania doskonałej wartości, falowniki Solis łączą wysoką wydajność konwersji, inteligentne możliwości monitorowania i solidną jakość budowy w konkurencyjnych cenach. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedynczą instalację na dachu, czy o wielomegawatową farmę słoneczną, Solis zapewnia niezawodną konwersję mocy, na którą możesz liczyć.
| Firma produkcyjna : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solis Benelux B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |