SolisStorage IntelliHome 5 kWh Bateria montowana na ścianie
Kod: 2607090001Uczciwa cena
Oferujemy konkurencyjne ceny z naciskiem na jakość i przejrzystość.
Szybka dostawa
Produkty w magazynie, wysyłane teraz. Produkty zamówione w ciągu 5 dni.
Bonus lojalnościowy
Stali klienci otrzymują zniżki i bonusy za swoją lojalność.
Fachowa instalacja pod klucz
Zapewniamy kompleksowe usługi z gwarancją jakości.
Opis szczegółowy produktu
SolisStor IntelliHome 5 kWh akumulator LiFePO₄ do montażu na ścianie/podłodze do magazynowania domowej energii fotowoltaicznej.
- Typ akumulatora: LiFePO4 (napięcie niskie)
- Pojemność nominalna: 5 kWh
- Napięcie robocze: 44,8 - 57,6 V
- Znamionowa pojemność ogniwa: 100 Ah
- Zalecane tempo ładowania/rozładowania: 0,5C
- Prąd ładowania / rozładowania: 50 A / 100 A
- Głębokość rozładowania (DOD): 100%
- Żywotność: > 6000 cykli / 10 lat
- Komunikacja: CAN / RS485
- Temperatura pracy: -20 ~ 55°C (z funkcją ogrzewania)
- Stopień ochrony: IP66
- Wymiary (szer. × wys. × gł.): 470 × 650 × 150 mm
- Waga: 50 kg
- Instalacja: podłogowa / ścienna (domyślnie)
- Możliwość rozbudowy: do 8 jednostek równolegle (maks. 40 kWh na klaster)
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Akumulatory do fotowoltaiki |
|---|---|
| Waga: | 50 kg |
| Marka: | Solis Storage |
| Długość: | 150 mm |
| Szerokość: | 470 mm |
| Wysokość: | 650 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP66 |
| Komunikacja: | CAN / RS485 |
| Napięcie znamionowe: | 51.2 V |
| Typ baterii: | Niskie napięcie |
| Użyteczna energia: | 5 kWh |
| Pojemność Ah: | 100 |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
Solis Storage is the energy storage division of Ginlong Technologies (the makers of Solis inverters). Solis Storage develops residential and commercial battery systems including the IntelliHome series of low-voltage LiFePO4 wall and floor mounted batteries, designed to integrate seamlessly with Solis hybrid and off-grid inverters.
| Firma produkcyjna : | Ginlong Energy Storage Co., Ltd. |
|---|---|
| Adres : | No.188 Jinkai Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Solis Storage Europe B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | Westerwerf 3-D, 1911 JA Uitgeest, The Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |