Tigo TS4-A-2F
Kod: 487-01252-22Opis szczegółowy produktu
Główne cechy
- Automatyczne wyłączanie - panel fotowoltaiczny przechodzi w tryb szybkiego wyłączania w przypadku zaniku sieci prądu przemiennego
- Certyfikat zgodności z normami UL - przetestowany i certyfikowany z setkami najlepszych modeli falowników
- Prosta, szybka instalacja - zatrzaskiwane do standardowej ramy modułu PV lub montowane do regału
- Wysoki prąd wejściowy - teraz znamionowy dla 20 A IMP/25 A ISC, aby lepiej dostosować się do modułów dwupłaszczyznowych i wysokoprądowych
- Działa z każdym systemem - w pełni kompatybilny z tysiącami różnych modeli falowników ponad 50 marek
- Nadaje się do modułów słonecznych o mocy do 700 W
- 25-letnia gwarancja
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Optymalizatorzy |
|---|---|
| Waga: | 0.59 kg |
| Marka: | Tigo |
| Długość: | 22.9 mm |
| Szerokość: | 138.4 mm |
| Wysokość: | 139.7 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP68, NEMA 3R |
| Komunikacja: | PLC |
| Maksymalny prąd wyjściowy: | 15 A |
| Maksymalne napięcie: | 80 V |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 1400 W |
Tigo TS4 F/2F Rapid Shutdown Device Installation
Tigo TS4-A-2F (fire safety, 2 modules) - Overview
TS4 Flex MLPE - Overview
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tigo Energy jest globalnym liderem w Flex MLPE (Module-Level Power Electronics), projektującym innowacyjne produkty optymalizacji solarnej i magazynowania energii, które dają instalatorom i właścicielom systemów więcej wyboru i elastyczności. Platforma Tigo TS4 zwiększa produkcję solarną, zmniejsza koszty operacyjne i zwiększa bezpieczeństwo systemu z szybkim wymaganiem zgodności wyłączenia.
Połączona z platformą chmurową Tigo Energy Intelligence (EI), Tigo zapewnia monitorowanie i analitykę na poziomie modułów, systemu i floty w czasie rzeczywistym, aby zmaksymalizować wydajność energii słonecznej. Tigo EI Residential Solar Solution uzupełnia portfolio elastycznym rozwiązaniem solar-plus-storage dla instalacji domowych, czyniąc Tigo niezbędnym partnerem dla zoptymalizowanych systemów energii solarnej.
| Firma produkcyjna : | Tigo Energy, Inc. |
|---|---|
| Adres : | 655 Campbell Technology Parkway, Suite 150, Campbell, CA 95008, USA |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | ONSA Plus s.r.o. |
| Adres przedstawiciela UE : | Južná trieda 119, 040 01 Košice, Slovakia |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |