Huawei Záložný box-B0
Kód: BACKUPBOX-B0Férová cena
Ponúkame konkurencieschopné ceny s dôrazom na kvalitu a transparentnosť.
Rýchle dodanie
Produkty na sklade odosielame ihneď. Ostatné položky dodáme do 5 dní.
Vernostný bonus
Stáli zákazníci dostávajú za svoju vernosť zľavy a bonusy.
Odborná inštalácia na kľúč
Poskytujeme komplexné služby so zárukou kvality.
Podrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- Jednoduchosť
- Automatická detekcia a prepnutie
- Spoľahlivosť
- Spoľahlivé záložné napájanie
- Čierny štart
- Reštartovanie systému po vypnutí batérie
- Buďte pokojní, keď viete, že máte k dispozícii záložné napájanie na pokrytie prípadných výpadkov.
- Kritické záťaže dostávajú počas výpadkov záložné napájanie.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 11 kg |
| Dĺžka: | 130 mm |
| šírka: | 400 mm |
| Výška: | 350 mm |
| Počet fáz: | 1 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár
Huawei FusionSolar je oddelenie chytrého fotovoltického a energetického úložiska spoločnosti Huawei Technologies, jednej z najväčších technologických spoločností na svete. Využívajúc neporovnateľnú odbornosť Huawei v digitálnych technológiách, AI a elektrotechnike, FusionSolar dodáva vysoko účinné solárne invertory, inteligentné systémy úložiska energie a inteligentné monitorovacie platformy pre aplikácie v domácnostiach, komerčných zariadeniach a na veľkom rozsahu.
| Výrobná spoločnosť : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |