Victron GlobalLink 520
Kód: VICTRON-GLOBALLINK-520Podrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- Podpora inteligentných zariadení a VE.Direct: Pripojte až 10 inteligentných produktov Victron pomocou BLE a dvoch káblových zariadení VE.Direct.
- Monitorovanie VRM: Monitorovanie stavu nabitia batérie, spotreby energie, zberu energie z fotovoltaiky, generátora a siete alebo kontrola meraní teploty. Monitorovanie výstrah a vykonávanie diagnostických kontrol.
- Podpora RuuviTag: Tieto snímače sa pripájajú prostredníctvom BLE a ľahko sa nastavujú prostredníctvom aplikácie VictronConnect. Všetky údaje, ako napríklad teplota, vlhkosť a atmosférický tlak, budú k dispozícii priamo v systéme VRM.
- Podpora vlastnej SIM karty.
- Jednoduchá inštalácia a konfigurácia: GlobalLink 520 možno namontovať na stenu. Funkcia Bluetooth umožňuje rýchle pripojenie a jednoduchú konfiguráciu prostredníctvom našej aplikácie VictronConnect.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Dĺžka: | 23 mm |
| šírka: | 67 mm |
| Výška: | 123 mm |
| Komunikácia: | Bluetooth, VE.Direct, VRM |
| Prevádzkové napätie: | 8 – 70 V |
GlobalLInk 520 - Upload Data to VRM using 4G
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Victron Energy, sídliaca v Almere v Holandsku, je svetovo uznávaným výrobcom profesionálnej konverzie energie a zariadení na správu energie. Viac ako 45 rokov stanovuje štandard pre off-grid a hybridné energetické systémy, pričom dodáva produkty, ktorým dôverujú námorní, mobilní, priemyselní a solárni špecialisti na celom svete.
Rozsiahly ekosystém Victron zahŕňa kultové MultiPlus a Quattro invertorové/nabíjacie zariadenia, SmartSolar MPPT regulátory nabíjania, monitory batérií, DC-DC meničy a výkonný Cerbo GX komunikačný hub s VRM cloudovým monitoringom. Každý produkt Victron je postavený na extrémnej spoľahlivosti, modulárnej rozšíriteľnosti a bezproblémovej integrácii systému, čo z neho robí voľbu profesionálov pre náročné energetické aplikácie.
| Výrobná spoločnosť : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |