Victron Smart Battery Sense
Kód: VICTRON-SMART-BATTERY-SENSEPodrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- Zlepšuje nabíjanie batérie
Inteligentný snímač batérie meria napätie priamo na svorkách batérie, čím zabezpečuje presné údaje a zabraňuje chybám spôsobeným stratou napätia v dôsledku odporu kábla. Tým sa zabezpečí správne nabíjacie napätie pre optimálny stav batérie.
V prípade olovených akumulátorov sa údaje o teplote používajú na príslušnú úpravu nabíjacieho napätia. Studené batérie vyžadujú vyššie nabíjacie napätie, zatiaľ čo horúce batérie vyžadujú nižšie nabíjacie napätie, aby sa predišlo ich poškodeniu. V prípade lítiových batérií sa údaje o teplote používajú na zabránenie nabíjania pri príliš nízkych teplotách, pretože nabíjanie v takýchto podmienkach môže trvalo poškodiť články.
- Žiadne káble
Smart Battery Sense komunikuje bezdrôtovo s jednou alebo viacerými solárnymi nabíjačkami cez sieť VE.Smart, ktorá využíva technológiu Bluetooth Smart. To umožňuje súčasný prístup k prenášaným informáciám viacerým solárnym nabíjačkám pripojeným k tej istej 12 V, 24 V alebo 48 V batérii. Inteligentná sieť sa ľahko nastavuje pomocou aplikácie VictronConnect.
- Úhľadné, jednoduché - chytré
Inštalácia systému Smart Battery Sense je jednoduchá a priamočiara. Začnite pripojením dvoch koncoviek jednotky k pólom batérie. Potom pripevnite jednotku Smart Battery Sense priamo na telo batérie pomocou samolepiaceho prúžku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Dĺžka: | 38 mm |
| šírka: | 38 mm |
| Výška: | 14 mm |
| Komunikácia: | Bluetooth |
| Prevádzkové napätie: | 8 - 60 V |
| Napätie batérie: | 12 V, 24 V, 48 V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Victron Energy, sídliaca v Almere v Holandsku, je svetovo uznávaným výrobcom profesionálnej konverzie energie a zariadení na správu energie. Viac ako 45 rokov stanovuje štandard pre off-grid a hybridné energetické systémy, pričom dodáva produkty, ktorým dôverujú námorní, mobilní, priemyselní a solárni špecialisti na celom svete.
Rozsiahly ekosystém Victron zahŕňa kultové MultiPlus a Quattro invertorové/nabíjacie zariadenia, SmartSolar MPPT regulátory nabíjania, monitory batérií, DC-DC meničy a výkonný Cerbo GX komunikačný hub s VRM cloudovým monitoringom. Každý produkt Victron je postavený na extrémnej spoľahlivosti, modulárnej rozšíriteľnosti a bezproblémovej integrácii systému, čo z neho robí voľbu profesionálov pre náročné energetické aplikácie.
| Výrobná spoločnosť : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |