Solis-215K-EHV-5G-PLUS
Kód: SOLIS-215K-EHV-5G-PLUSPodrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- > 150 % DC/AC pomer
- Funkcia Night SVG
- IP66
- 9/12/14 MPPT, max. účinnosť 99,0 %
- DC strana podporuje "Y" konektor
- Vysoká hustota sledovania výkonu 56MPPT/MW
- Kompatibilné s 550W+ bifaciálnymi modulmi
- Konštrukcia bez poistiek, bezpečná a bezúdržbová
- Komunikácia po elektrickom vedení (PLC) (voliteľné)
- Inteligentné monitorovanie reťazca, inteligentné skenovanie I-V krivky
- Vzdialená aktualizácia firmvéru s jednoduchou obsluhou
- Vstavaná PID recovery pre lepší výkon modulu
- Globálne uznávané značkové komponenty pre dlhšiu životnosť
- Certifikované spoločnosťou TÜV Rheinland s VDE-AR-N4130, podporujúce pripojenia k sieti pri extra vysokom napätí ≥150kV pre lepšiu prispôsobivosť sieti
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 109 kg |
| Značka: | Solis |
| Dĺžka: | 384 mm |
| šírka: | 1125 mm |
| Výška: | 770 mm |
| Sila: | 215000 W |
| Počet fáz: | 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP66 |
| Komunikácia: | RS485, PLC |
| Záruka: | 5 |
| Počet MPPT: | 9 |
| Reťazec: | Až 2 na MPPT |
| Typ: | sieť |
| Maximálny výstupný prúd: | 465.6 A |
| Menovité napätie: | 800 V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Solis, značka spoločnosti Ginlong Technologies (založená v roku 2005), je jednou z najväčších a najskúsenejších výrobcov solárnych menič na svete. S miliónmi jednotiek nasadených po celom svete ponúka Solis kompletný sortiment striedavých menič pre bytové, komerčné a aplikácie v merítku komunálneho priestoru, všetko podložené prísnymi medzinárodnými certifikáciami a osvedčenou históriou spoľahlivosti.
Známy tým, že ponúka vynikajúcu hodnotu, invertery Solis spájajú vysokú účinnosť konverzie, inteligentné možnosti monitorovania a robustnú kvalitu stavby za konkurenčné ceny. Či ide o jedinú inštaláciu na streche alebo solárnu farmu s výkonom viacerých megawattov, Solis poskytuje spoľahlivý prevod energie, na ktorú sa môžete spoľahlivo.
| Výrobná spoločnosť : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |