Solis DTSD1352-C trojfázový elektromer (vstavaný 80A CT)
Kód: DTSD1352-C-SOLISPodrobný popis
Merač-3P-Acrel (vstavaný CT) (INLINE 80A)
Používa sa na 3-fázových sieťových meničoch na funkciu interného obmedzenia výstupného výkonu / funkciu monitorovania spotreby (<40kW Inline)
Kompatibilné s:
- Solis-3P(3-20)K-4G
- Solis-3P(5-10)K-4G-LV Solis-(25-40)K-5G
- Solis-(15-23)K-LV-5G
- S5-GR3P(3-20)K
- S5-GR3P(5-10)K-LV
- S5-GC(25-40)K
- S5-GC(15-23)K-LV
- S6-GR3P(5-10)K03-NV-ND-AU
- S6-GC3P(25-36)K03-NV-ND
- S6-GC3P(15-20)K03-LV-ND
Meranie:
- AC Napätie
- AC Prúd
- AC Aktívny výkon
- AC jalový výkon
- AC zdanlivý výkon
- Činná energia (KWh)
- Jalová energia (KVArh)
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Značka: | Solis |
| Dĺžka: | 127 mm |
| šírka: | 88 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Počet fáz: | 3 |
| Komunikácia: | RS485 |
| Záruka: | 2 |
| Menovité napätie: | 230 V |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Solis, značka spoločnosti Ginlong Technologies (založená v roku 2005), je jednou z najväčších a najskúsenejších výrobcov solárnych menič na svete. S miliónmi jednotiek nasadených po celom svete ponúka Solis kompletný sortiment striedavých menič pre bytové, komerčné a aplikácie v merítku komunálneho priestoru, všetko podložené prísnymi medzinárodnými certifikáciami a osvedčenou históriou spoľahlivosti.
Známy tým, že ponúka vynikajúcu hodnotu, invertery Solis spájajú vysokú účinnosť konverzie, inteligentné možnosti monitorovania a robustnú kvalitu stavby za konkurenčné ceny. Či ide o jedinú inštaláciu na streche alebo solárnu farmu s výkonom viacerých megawattov, Solis poskytuje spoľahlivý prevod energie, na ktorú sa môžete spoľahlivo.
| Výrobná spoločnosť : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |