Solis-EPM3-5G
Kód: SOLIS-EPM3-5GPodrobný popis
Inteligentné a silné
- Súčasné ovládanie 20 X meničov Solis
- Súčasné monitorovanie prevádzkových údajov 20 X meniča Solis, čo šetrí náklady na monitorovací systém
- Presnosť riadenia je až 1 %, čo zlepšuje mieru spontánneho využitia systému
Priateľské a kompatibilné
- Podporuje súčasný prístup meničov Solis s rôznymi výkonmi
- Monitorujte výrobu energie a spotrebu záťaže neustále
Dodatočné parametre
| Kategória: | Príslušenstvo |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2.7 kg |
| Značka: | Solis |
| Dĺžka: | 114 mm |
| šírka: | 364 mm |
| Výška: | 276 mm |
| Počet fáz: | 1, 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP65 |
| Komunikácia: | RS485, Wi-Fi, LAN, 4G |
| Záruka: | 2 |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Solis, značka spoločnosti Ginlong Technologies (založená v roku 2005), je jednou z najväčších a najskúsenejších výrobcov solárnych menič na svete. S miliónmi jednotiek nasadených po celom svete ponúka Solis kompletný sortiment striedavých menič pre bytové, komerčné a aplikácie v merítku komunálneho priestoru, všetko podložené prísnymi medzinárodnými certifikáciami a osvedčenou históriou spoľahlivosti.
Známy tým, že ponúka vynikajúcu hodnotu, invertery Solis spájajú vysokú účinnosť konverzie, inteligentné možnosti monitorovania a robustnú kvalitu stavby za konkurenčné ceny. Či ide o jedinú inštaláciu na streche alebo solárnu farmu s výkonom viacerých megawattov, Solis poskytuje spoľahlivý prevod energie, na ktorú sa môžete spoľahlivo.
| Výrobná spoločnosť : | Ginlong Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Adresa : | No. 57 Jintong Road, Binhai Industrial Park, Xiangshan, Ningbo, Zhejiang 315712, China |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Solis Benelux B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | Nokweg 3-B, 2451 AL Leimuiden, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |