Victron EasySolar 24/1600/40-16
Kód: VICTRON-EASYSOLAR-24-1600-40-16Podrobný popis
Kľúčové vlastnosti:
Solárny regulátor nabíjania: Modrý solárny MPPT 100/50
K trom súpravám konektorov MC4 (PV-ST01) možno pripojiť až tri reťazce fotovoltaických panelov.
Menič/nabíjačka: MultiPlus Compact 12/1600/70 alebo 24/1600/40
Regulátor nabíjania MPPT a striedač/nabíjačka MultiPlus Compact majú spoločné káble na jednosmerný prúd (sú súčasťou dodávky). Batérie možno nabíjať solárnou energiou (SmartSolar MPPT) a/alebo striedavým prúdom (invertor/nabíjačka) z rozvodnej siete alebo generátora.
AC distribúcia
Rozvod striedavého prúdu pozostáva z prúdového chrániča (30 mA/16 A) a štyroch výstupov striedavého prúdu chránených dvoma ističmi 10 A a dvoma ističmi 16 A.
Jeden 16 A výstup je riadený vstupom striedavého prúdu: zapne sa len vtedy, keď je k dispozícii striedavý prúd.
PowerAssist
Jedinečná technológia PowerAssist chráni napájanie zo siete alebo generátora pred preťažením tým, že v prípade potreby pridá dodatočný výkon meniča.
Jedinečný softvér pre solárne aplikácie
Na konfiguráciu systému pre rôzne interaktívne alebo samostatné aplikácie je k dispozícii niekoľko softvérových programov (asistentov).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 15 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Dĺžka: | 110 mm |
| šírka: | 214 mm |
| Výška: | 745 mm |
| Sila: | 1600 W |
| Počet fáz: | 1 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP21 |
| Typ: | Mimo siete |
| Menovité napätie: | 230 V, 24 V |
| Max. nabíjací prúd batérie: | 40 A |
| Prevodový spínač: | 16 A |
| Produkt: | Nabíjačka |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Victron Energy, sídliaca v Almere v Holandsku, je svetovo uznávaným výrobcom profesionálnej konverzie energie a zariadení na správu energie. Viac ako 45 rokov stanovuje štandard pre off-grid a hybridné energetické systémy, pričom dodáva produkty, ktorým dôverujú námorní, mobilní, priemyselní a solárni špecialisti na celom svete.
Rozsiahly ekosystém Victron zahŕňa kultové MultiPlus a Quattro invertorové/nabíjacie zariadenia, SmartSolar MPPT regulátory nabíjania, monitory batérií, DC-DC meničy a výkonný Cerbo GX komunikačný hub s VRM cloudovým monitoringom. Každý produkt Victron je postavený na extrémnej spoľahlivosti, modulárnej rozšíriteľnosti a bezproblémovej integrácii systému, čo z neho robí voľbu profesionálov pre náročné energetické aplikácie.
| Výrobná spoločnosť : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |