Victron Energy Merač VM-3P75CT
Kód: VICTRON-ENERGY-METER-VM-3P75CTPodrobný popis
Trojfázový elektromer s komunikačnými portami Ethernet a VE.Can
Merač energie Victron VM-3P75CT je štandardné zariadenie na meranie výkonu a energie jednofázových a trojfázových aplikácií, napríklad v rozvádzači alebo na meranie výkonu fotovoltaického meniča, generátora striedavého prúdu alebo výkonu meniča a meniča/nabíjačky.
Vysoká obnovovacia frekvencia
Pri výpočte efektívnej hodnoty výkonu pre každú fázu ju elektromer vysokou rýchlosťou prenáša cez VE.Can alebo Ethernet, čo vedie k presnejším meraniam spotreby energie, dovozu zo siete a dodávok do siete, napríklad v systéme ESS.
VM-3P75CT umožňuje jednoduché nastavenie
Merač energie je navrhnutý na jednoduchú integráciu a funguje po vybalení z krabice (Plug & Play) ako sieťový merač pre väčšinu systémov. Konfigurácia (prostredníctvom VictronConnect) je potrebná len na zmenu úlohy (merač siete, fotovoltaický striedač, merač striedavého prúdu alebo merač striedavého zaťaženia) a manuálnu konfiguráciu IP namiesto predvoleného DHCP.
Vzdialený monitoring odkiaľkoľvek
Jeho údaje sa zobrazujú v aplikácii VictronConnect, na zariadení GX, ako je Cerbo GX alebo Ekrano GX, a na našom portáli VRM.
Bezproblémová inštalácia pomocou zacvakávacích transformátorov prúdu
VM-3P75CT využíva prúdové transformátory s kliešťami na presné snímanie prúdu bez nutnosti upravovať zapojenie existujúcej inštalácie.
Spôsob registrácie vektorov
VM-3P75CT používa metódu vektorovej registrácie (vektory jednotlivých fáz L1, L2 a L3 sa sčítajú).
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Dĺžka: | 59 mm |
| šírka: | 71 mm |
| Výška: | 90 mm |
| Počet fáz: | 3 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Komunikácia: | Ethernet, RJ45, VE.Can, VRM |
| Nominálny prúd: | 75 A |
Introduction to Victron Energy Meter VM-3P75CT
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Victron Energy, sídliaca v Almere v Holandsku, je svetovo uznávaným výrobcom profesionálnej konverzie energie a zariadení na správu energie. Viac ako 45 rokov stanovuje štandard pre off-grid a hybridné energetické systémy, pričom dodáva produkty, ktorým dôverujú námorní, mobilní, priemyselní a solárni špecialisti na celom svete.
Rozsiahly ekosystém Victron zahŕňa kultové MultiPlus a Quattro invertorové/nabíjacie zariadenia, SmartSolar MPPT regulátory nabíjania, monitory batérií, DC-DC meničy a výkonný Cerbo GX komunikačný hub s VRM cloudovým monitoringom. Každý produkt Victron je postavený na extrémnej spoľahlivosti, modulárnej rozšíriteľnosti a bezproblémovej integrácii systému, čo z neho robí voľbu profesionálov pre náročné energetické aplikácie.
| Výrobná spoločnosť : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |