Victron MultiPlus-II 48/3000/35-32 GX
Kód: VICTRON-MP-II-48-3000-35-32-GXPodrobný popis
Kľúčové vlastnosti
- MultiPlus-II s LCD displejom a funkciou GX
Zariadenie MultiPlus-II GX integruje menič/nabíjačku MultiPlus-II a zariadenie GX s displejom s 2 x 16 znakmi.
- Displej a Wi-Fi
Na displeji sa zobrazujú parametre batérie, meniča a regulátora solárneho nabíjania.
K rovnakým parametrom môžete pristupovať pomocou smartfónu alebo iného zariadenia s podporou Wi-Fi.
- Zariadenie GX
Integrované zariadenie GX obsahuje:
- Rozhranie BMS-Can. To sa môže použiť na pripojenie ku kompatibilnej batérii riadenej zbernicou CAN. Upozorňujeme, že toto nie je
VE.Can kompatibilný port.
- USB port.
- Ethernetový port.
- VE.Direct port.
- Aplikácie
Zariadenie MultiPlus-II GX je určené pre aplikácie, kde je potrebné dodatočné pripojenie k iným produktom a/alebo vzdialeným
je potrebné monitorovanie, ako sú systémy skladovania energie v sieti alebo mimo siete a niektoré mobilné aplikácie.
- Paralelná a trojfázová prevádzka
Na paralelnú a trojfázovú prevádzku je potrebná len jedna jednotka GX.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Solárne invertory |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Dĺžka: | 147 mm |
| šírka: | 275 mm |
| Výška: | 506 mm |
| Sila: | 3000 W |
| Počet fáz: | 1 |
| Stupeň ochrany (IP): | IP22 |
| Komunikácia: | VE.Bus |
| Typ: | Mimo siete |
| Menovité napätie: | 230 V |
| Napätie batérie: | 48 V |
| Menovitý nabíjací prúd batérie: | 35 A |
| Prevodový spínač: | 32 A |
| Produkt: | Nabíjačka, Inverter/Nabíjačka - MultiPlus |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Victron Energy, sídliaca v Almere v Holandsku, je svetovo uznávaným výrobcom profesionálnej konverzie energie a zariadení na správu energie. Viac ako 45 rokov stanovuje štandard pre off-grid a hybridné energetické systémy, pričom dodáva produkty, ktorým dôverujú námorní, mobilní, priemyselní a solárni špecialisti na celom svete.
Rozsiahly ekosystém Victron zahŕňa kultové MultiPlus a Quattro invertorové/nabíjacie zariadenia, SmartSolar MPPT regulátory nabíjania, monitory batérií, DC-DC meničy a výkonný Cerbo GX komunikačný hub s VRM cloudovým monitoringom. Každý produkt Victron je postavený na extrémnej spoľahlivosti, modulárnej rozšíriteľnosti a bezproblémovej integrácii systému, čo z neho robí voľbu profesionálov pre náročné energetické aplikácie.
| Výrobná spoločnosť : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |