Victron VE.Bus Smart Dongle
Kód: VICTRON-VE-BUS-SMART-DONGLEPodrobný popis
Toto zariadenie je obzvlášť užitočné pre monitorovacie systémy v karavanoch, menších jachtách a obytných vozidlách, kde môžu byť pokročilejšie monitorovacie riešenia, ako napríklad Color Control GX alebo Venus GX, príliš veľké.
Poskytuje tiež okamžité čítanie údajov pre produkty VE.Bus, zobrazuje kľúčové údaje priamo na stránke so zoznamom zariadení VictronConnect bez potreby priameho pripojenia k produktu. To zahŕňa vizuálne upozornenia na výstrahy, alarmy a chyby, ktoré uľahčujú rýchlu diagnostiku.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Dĺžka: | 106 mm |
| šírka: | 42.5 mm |
| Výška: | 22 mm |
| Stupeň ochrany (IP): | IP20 |
| Komunikácia: | VE.Bus |
| Prevádzkové napätie: | 8 – 70 V |
VE.Bus Smart Dongle - a simple solution to read-out your system
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať hodnotenie. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Victron Energy, sídliaca v Almere v Holandsku, je svetovo uznávaným výrobcom profesionálnej konverzie energie a zariadení na správu energie. Viac ako 45 rokov stanovuje štandard pre off-grid a hybridné energetické systémy, pričom dodáva produkty, ktorým dôverujú námorní, mobilní, priemyselní a solárni špecialisti na celom svete.
Rozsiahly ekosystém Victron zahŕňa kultové MultiPlus a Quattro invertorové/nabíjacie zariadenia, SmartSolar MPPT regulátory nabíjania, monitory batérií, DC-DC meničy a výkonný Cerbo GX komunikačný hub s VRM cloudovým monitoringom. Každý produkt Victron je postavený na extrémnej spoľahlivosti, modulárnej rozšíriteľnosti a bezproblémovej integrácii systému, čo z neho robí voľbu profesionálov pre náročné energetické aplikácie.
| Výrobná spoločnosť : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupca výrobcu v EÚ : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupcu v EÚ : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupcu v EÚ : | [email protected] |