Dyness STACK280-5S baterijski sistem 71.68 kWh (5 modulov + SBDU)
Koda: STACK280-5SSorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Pregled
Dyness STACK280-5S je popoln visokonapetostni baterijski sistem, ki ga je mogoče priključiti in uporabljati, in združuje krmilno enoto STACK280 SBDU in standardno osnovo s 5 zložljivimi baterijskimi moduli LiFePO4. Skupna nazivna energija je 71,68 kWh (68,10 kWh uporabne pri 95-odstotnem DOD). Moduli se povezujejo z SBDU in med seboj preko kompozitnih konektorjev, ki se priklopijo brez kablov med moduli.
Kaj je vključeno
- 1x Dyness STACK280 SBDU + Standard Base (Paket A) z vso namestitveno strojno opremo, končnim uporom in 2 m komunikacijskim kablom za pretvornik.
- 5x Dyness STACK280 baterijski modul S51280 (vsak 14,34 kWh / 51,2 V / 280 Ah).
Sistemske specifikacije
| Model sistema | STACK280-5S |
| Število modulov | 5 |
| Nazivna energija | 71,68 kWh |
| Uporabna energija (95 % DOD) | 68,10 kWh |
| Delovna napetost | 224-292 V |
| Priporočeno polnjenje/praznjenje | 140 A (0,5C) |
| Največje neprekinjeno polnjenje/praznjenje | 200 A (0,7C) |
| Najvišji izpust (2 min) | 280 A |
| Komunikacija | CAN / RS485 (RJ45) |
| Stopnja zaščite | IP20 |
| Ciklusno življenje | več kot ali enako 8000 ciklov, 10 let |
| Dimenzije sestavljenega sklopa (Š x G x V) | 770 x 425 x 1513 mm |
| Skupna teža | 588 kg |
| Certifikati | CE EMC, CE RED, UN38.3 |
Združljivi razsmerniki
SolisGrowatt, SosenSolinteg , Atess, Magarevo,Deye , GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo. Komunikacija CAN ali RS485 je zagotovljena z enoto SBDU.
Opombe o namestitvi
- Prostor pod tlemi: najmanj 450 mm nad vrhom enote je potrebno za hlajenje in dostop za priklop.
- Višina skladovnice 1513 mm zahteva minimalno višino prostora 1,96 m.
- Potrebna namestitev dveh oseb (vsak modul tehta 110 kg).
- Za več kot 8 modulov je priporočena dvostebrna razširitvena konfiguracija.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Baterije za fotovoltaiko |
|---|---|
| Teža: | 588 kg |
| Blagovna znamka: | Dyness |
| Dolžina: | 425 mm |
| Širina: | 770 mm |
| Višina: | 1513 mm |
| Stopnja zaščite (IP): | IP20 |
| Komunikacija: | CAN / RS485 |
| Nazivni tok: | 200 A |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Ocene lahko oddajo samo registrirani uporabniki. Prosimo, da se prijavite na ali prijavite na.
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Established in 2017, Dyness is a globally recognized innovator in energy storage solutions. The company leverages advanced technology and strong research and development capabilities to deliver a comprehensive product portfolio designed for diverse applications, including commercial, industrial, and residential energy storage systems.
Headquartered in Suzhou, China, Dyness serves customers worldwide, providing safe, reliable, and high-performance energy storage solutions. Reinforcing Dyness position as a trusted leader in the industry.
With a focus on full-scenario energy management, Dyness continues to drive innovation in sustainable power storage, supporting the global transition to renewable energy.
| Proizvodno podjetje : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Naslov : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| E-naslov : | [email protected] |
| Predstavnik proizvajalca v EU : | Dyness Europe B.V. |
| Naslov predstavnika EU : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Elektronski naslov predstavnika EU : | [email protected] |