Dyness STACK280-7S baterijski sistem 100.35 kWh (7 modulov + SBDU)
Koda: STACK280-7S
Ni ocenjeno Podrobnosti o ocenjevanju
Na povpraševanje
Podrobne informacije
Poštena cena
Poštena cena
Ponujamo konkurenčne cene s poudarkom na kakovosti in preglednosti.
Hitra dostava
Hitra dostava
Izdelki na zalogi se odpremijo takoj. Naročeni artikli se odpošljejo v 5 dneh.
Zvestobni bonus
Zvestobni bonus
Stalne stranke prejmejo popuste in bonuse za svojo zvestobo.
Strokovna montaža po ključ
Strokovna montaža po ključ
Zagotavljamo storitve od začetka do konca z garancijo kakovosti.
Podroben opis izdelka
Pregled
Kaj je vključeno
  • 7x Dyness STACK280 baterijski modul S51280 (vsak 14,34 kWh / 51,2 V / 280 Ah).
Sistemske specifikacije
Model sistemaSTACK280-7S
Število modulov7
Nazivna energija100.35 kWh
Uporabna energija (95 % DOD)95.33 kWh
Delovna napetost313-408 V
Priporočeno polnjenje/praznjenje140 A (0,5C)
Največje neprekinjeno polnjenje/praznjenje200 A (0,7C)
Najvišji izpust (2 min)280 A
KomunikacijaCAN / RS485 (RJ45)
Stopnja zaščiteIP20
Ciklusno življenjeveč kot ali enako 8000 ciklov, 10 let
Dimenzije sestavljenega sklopa (Š x G x V)770 x 425 x 1973 mm
Skupna teža808 kg
CertifikatiCE EMC, CE RED, UN38.3
Združljivi razsmerniki
Opombe o namestitvi
  • Prostor pod tlemi: najmanj 450 mm nad vrhom enote je potrebno za hlajenje in dostop za priklop.
  • Višina dimnika 1973 mm zahteva minimalno višino prostora 2,42 m.
  • Potrebna namestitev dveh oseb (vsak modul tehta 110 kg).
  • Za več kot 8 modulov je priporočena dvostebrna razširitvena konfiguracija.
Dodatni parametri
Kategorija: Baterije za fotovoltaiko
Teža: 808 kg
Blagovna znamka: Dyness
Dolžina: 425 mm
Širina: 770 mm
Višina: 1973 mm
Stopnja zaščite (IP): IP20
Komunikacija: CAN / RS485
Nazivni tok: 200 A
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Ocene lahko oddajo samo registrirani uporabniki. Prosimo, da se prijavite na ali prijavite na.
Razprava
Tega polja ne izpolnite:
Proizvodno podjetje : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Naslov : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-naslov : [email protected]
Predstavnik proizvajalca v EU : Dyness Europe B.V.
Naslov predstavnika EU : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands