Dyness STACK280 SBDU + Standard Base
Koda: DYNS51280-STACK280-SBDU
Ni ocenjeno Podrobnosti o ocenjevanju
Na povpraševanje
Podrobne informacije
Poštena cena
Poštena cena
Ponujamo konkurenčne cene s poudarkom na kakovosti in preglednosti.
Hitra dostava
Hitra dostava
Izdelki na zalogi se odpremijo takoj. Naročeni artikli se odpošljejo v 5 dneh.
Zvestobni bonus
Zvestobni bonus
Stalne stranke prejmejo popuste in bonuse za svojo zvestobo.
Strokovna montaža po ključ
Strokovna montaža po ključ
Zagotavljamo storitve od začetka do konca z garancijo kakovosti.
Podroben opis izdelka
Pregled
Ključne lastnosti
  • Glavno DC stikalo z zaščito pred kratkim stikom.
  • CAN in RS485 RJ45 komunikacijska vrata za razsmernik.
  • Vzporedni vhod / Vzporedni izhod vrata za povezavo do 12 sklopov.
  • Vgrajen WiFi modul z podporo za aplikacijo OTA.
  • Nadzor za gašenje požara z aerosolom za celoten sklop.
  • Gumb za prebujanje + Stikalo za vklop za varno zaporedje zagona.
Tehnične specifikacije
Združljivost Moduli Dyness STACK280 (S51280)
Podprta velikost ključa 3 do 15 modulov
Območje sistemske energije 43 do 215 kWh na ključ
Delovna napetost 134,4 do 864 V DC (odvisno od klestra)
Priporočeni tok 140 A (0,5C)
Največji neprekinjeni tok 200 A (0,7C)
Najvišji izpust (2 min) 280 A
Komunikacija CAN / RS485 (RJ45) + vzporedni CAN
Brezžično Vgrajen WiFi, APP OTA
Stopnja zaščite IP20 (za notranjo uporabo)
Dimenzije sestavljenega (Š x G x V) 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + osnova 133 mm)
Neto teža (BDU + osnova) 38 kg
Montaža Talna osnova, opcijsko stensko držalo
Kaj je vključeno (Paket A)
  • 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
  • 1x Standardna osnova (770 x 425 x 133 mm)
  • 2x Nosilec za stensko pritrditev
  • 2x Razteznilni vijaki M6x80, 4x razteznilni vijaki M12x100
  • 4x Vijaki z ravno glavo Phillips M5x30
  • 2x Kabelski čepki OT4-6
  • 1x Zaključni upor RJ45 CAN-120 ohm
  • 1x 2 m komunikacijski kabel RJ45 CAN do razsmernika
Združljivi razsmerniki
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Dodatni parametri
Kategorija: Baterije za fotovoltaiko
Teža: 38 kg
Blagovna znamka: Dyness
Dolžina: 425 mm
Širina: 770 mm
Višina: 363 mm
Stopnja zaščite (IP): IP20
Komunikacija: CAN/RS485 + WiFi
Nazivni tok: 200 A
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Ocene lahko oddajo samo registrirani uporabniki. Prosimo, da se prijavite na ali prijavite na.
Razprava
Tega polja ne izpolnite:
Proizvodno podjetje : Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd.
Naslov : No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China
E-naslov : [email protected]
Predstavnik proizvajalca v EU : Dyness Europe B.V.
Naslov predstavnika EU : Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands