Dyness STACK280 SBDU + Standard Base
Koda: DYNS51280-STACK280-SBDUSorodni izdelki
Podroben opis izdelka
Pregled
Dyness STACK280 SBDU (Standardna enota za distribucijo baterij) s standardno osnovo je nadzorno središče vsakega sklopa STACK280. Vsebuje sistem za upravljanje baterij, glavno DC stikalo, vmesnik za komunikacijo z razsmernikom, vrata za vzporedne sklope in vgrajen WiFi modul za mobilno aplikacijo, ki podpira OTA. Moduli baterij STACK280 ne morejo delovati brez njega.
Ključne lastnosti
- Centralizirano upravljanje baterij: vgrajen BMS spremlja uravnoteženost napetosti celic, tok, temperaturo, SOC in SOH za celoten sklop.
- Vmesnik za vtično nalaganje: moduli baterij se nalagajo na SBDU s kompozitnimi slepimi konektorji. Brez ožičenja med moduli. Brez ožičenja med moduli.
- Glavno DC stikalo z zaščito pred kratkim stikom.
- CAN in RS485 RJ45 komunikacijska vrata za razsmernik.
- Vzporedni vhod / Vzporedni izhod vrata za povezavo do 12 sklopov.
- Vgrajen WiFi modul z podporo za aplikacijo OTA.
- Nadzor za gašenje požara z aerosolom za celoten sklop.
- Gumb za prebujanje + Stikalo za vklop za varno zaporedje zagona.
Tehnične specifikacije
| Združljivost | Moduli Dyness STACK280 (S51280) |
| Podprta velikost ključa | 3 do 15 modulov |
| Območje sistemske energije | 43 do 215 kWh na ključ |
| Delovna napetost | 134,4 do 864 V DC (odvisno od klestra) |
| Priporočeni tok | 140 A (0,5C) |
| Največji neprekinjeni tok | 200 A (0,7C) |
| Najvišji izpust (2 min) | 280 A |
| Komunikacija | CAN / RS485 (RJ45) + vzporedni CAN |
| Brezžično | Vgrajen WiFi, APP OTA |
| Stopnja zaščite | IP20 (za notranjo uporabo) |
| Dimenzije sestavljenega (Š x G x V) | 770 x 425 x 363 mm (BDU 230 mm + osnova 133 mm) |
| Neto teža (BDU + osnova) | 38 kg |
| Montaža | Talna osnova, opcijsko stensko držalo |
Kaj je vključeno (Paket A)
- 1x BDU (770 x 425 x 230 mm)
- 1x Standardna osnova (770 x 425 x 133 mm)
- 2x Nosilec za stensko pritrditev
- 2x Razteznilni vijaki M6x80, 4x razteznilni vijaki M12x100
- 4x Vijaki z ravno glavo Phillips M5x30
- 2x Kabelski čepki OT4-6
- 1x Zaključni upor RJ45 CAN-120 ohm
- 1x 2 m komunikacijski kabel RJ45 CAN do razsmernika
Združljivi razsmerniki
Solis, Growatt, Sosen, Solinteg, Atess, Magarevo, Deye, GoodWe, SINENG, SINEXCEL, Megarevo.
Dodatni parametri
| Kategorija: | Baterije za fotovoltaiko |
|---|---|
| Teža: | 38 kg |
| Blagovna znamka: | Dyness |
| Dolžina: | 425 mm |
| Širina: | 770 mm |
| Višina: | 363 mm |
| Stopnja zaščite (IP): | IP20 |
| Komunikacija: | CAN/RS485 + WiFi |
| Nazivni tok: | 200 A |
Ocena izdelka
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Ocene lahko oddajo samo registrirani uporabniki. Prosimo, da se prijavite na ali prijavite na.
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
Established in 2017, Dyness is a globally recognized innovator in energy storage solutions. The company leverages advanced technology and strong research and development capabilities to deliver a comprehensive product portfolio designed for diverse applications, including commercial, industrial, and residential energy storage systems.
Headquartered in Suzhou, China, Dyness serves customers worldwide, providing safe, reliable, and high-performance energy storage solutions. Reinforcing Dyness position as a trusted leader in the industry.
With a focus on full-scenario energy management, Dyness continues to drive innovation in sustainable power storage, supporting the global transition to renewable energy.
| Proizvodno podjetje : | Dyness Digital Energy Technology Co., Ltd. |
|---|---|
| Naslov : | No. 688, Liupu Road, Guoxiang Street, Wuzhong Economic Development Zone, Suzhou, China |
| E-naslov : | [email protected] |
| Predstavnik proizvajalca v EU : | Dyness Europe B.V. |
| Naslov predstavnika EU : | Lisbaan 4A, 2908 LN Capelle aan den IJssel, Netherlands |
| Elektronski naslov predstavnika EU : | [email protected] |