Baterie Victron BatteryProtect 12/24V 65A
Kód: VICTRON-BATPROT-12-24V-65ADetailní popis produktu
Klíčové vlastnosti:
Automatické měření 12/24V
BatteryProtect automaticky detekuje napětí systému
Snadné programování
Funkci BatteryProtect lze nastavit tak, aby se zapínala/vypínala při několika různých napětích.
Na sedmisegmentovém displeji se zobrazuje zvolené nastavení.
Speciální nastavení pro Li-ion baterie
V tomto režimu lze BatteryProtect ovládat systémem VE.Bus BMS.
Velmi nízká spotřeba proudu
Důležité pro Li-ion baterie, zejména po vypnutí nízkého napětí.
Přepěťová ochrana
Aby se zabránilo poškození citlivých zátěží v důsledku přepětí, zátěž se odpojí, kdykoli stejnosměrné napětí překročí 16 V nebo 32 V.
Odolnost proti vznícení
Žádná relé, ale spínače MOSFET, takže žádné jiskry
Zpožděný alarmový výstup
Výstup alarmu se spustí, pokud napětí baterie klesne pod nastavenou úroveň odpojení na dobu delší než 12 sekund, s výjimkou startování motoru. Jedná se o výstup s otevřeným kolektorem, který je odolný proti zkratu na záporné liště s maximálním proudem 50 mA. Tento výstup obvykle aktivuje zařízení, jako jsou bzučáky, LED nebo relé.
Opožděné odpojení zátěže a opožděné opětovné připojení
Zátěž se odpojí 90 sekund po aktivaci alarmu. Pokud napětí baterie v tomto okně (např. po nastartování motoru) stoupne na prahovou hodnotu pro opětovné připojení, zůstane zátěž připojena. K opětovnému připojení dojde 30 sekund poté, co napětí baterie překročí nastavenou prahovou hodnotu pro opětovné připojení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 106 mm |
| Šířka: | 48 mm |
| Výška: | 40 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP67, IP00 |
| Provozní napětí: | 6 – 35V |
| Napětí baterie: | 12 V, 24 V |
| Maximální průchozí proud: | 65 A |
| Produkt: | Nabíječka |
Introduction to the Victron Energy BatteryProtect
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |