Přepínač Victron VE 5kVA
Kód: VICTRON-VE-TRANSFER-SWITCH-5KVADetailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.85 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 120 mm |
| Šířka: | 215 mm |
| Výška: | 175 mm |
| Počet fází: | 1 |
| Stupeň krytí (IP): | IP54 |
| Provozní napětí: | 200 - 250 Vac |
| Nominální proud: | 20 A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |