Victron Blue Solar PWM-Light 12/24-10
Kód: VICTRON-BS-PWM-LIGHT-12-24-10Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 33.5 mm |
| Šířka: | 133 mm |
| Výška: | 70 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Napětí baterie: | 12 V, 24 V |
| Jmenovitý nabíjecí proud baterie: | 10 A |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |