Huawei SUN2000-100KTL-M2
Код: SUN2000-100KTL-M2Справедлива цена
Ние предлагаме конкурентни цени с акцент върху качеството и прозрачността.
Бърза доставка
В наличност – изпращат се веднага; липсващи артикули – до 5 дни.
Бонус за лоялност
Редовните клиенти получават отстъпки и бонуси за своята лоялност.
Експертна инсталация до ключ
Ние предоставяме цялостни услуги с гаранция за качество.
Подробно описание на продукта
Основни характеристики на интелигентния PV контролер
- Оптимален BOS
- По-високи добиви
- Интелигентна експлоатация и поддръжка
- Безопасен и надежден
- Съвместим с мрежата
- 98.8% Макс. Ефективност
- Поддържа се MBUS
- 10 MPP тракери
- Поддръжка на AFCI & Интелигентен разединител на ниво низ
- Управление на ниво низ
- Поддържа се интелигентна I-V крива диагностика
- IP66 защита
- Защита от пренапрежение за DC и AC
Допълнителни параметри
| Категория: | Слънчеви инвертори |
|---|---|
| Тегло: | 93 kg |
| Марка: | Huawei |
| Дължина: | 365 мм |
| Ширина: | 1035 мм |
| Височина: | 700 мм |
| Мощност: | 100000 W |
| Брой фази: | 3 |
| Степен на защита (IP): | IP66 |
| Комуникация: | RS485, USB, Безжична локална мрежа (WLAN), МБУС |
| Брой MPPT: | 10 |
| Низ: | До 2 на MPPT |
| Тип: | Мрежа |
| Преобразуватели на напрежение - Huawei - Моделна серия: | TL-M2 |
| Максимална изходна мощност: | 110 кВт |
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Добавяне на коментар
Huawei FusionSolar е отделението за интелигентна фотоволтаика и съхранение на енергия на Huawei Technologies, един от най-големите технологични концерни в света. Използвайки непревзойденния опит на Huawei в цифровите технологии, AI и силовата електроника, FusionSolar доставя високоефективни слънчеви инвертори, интелигентни системи за съхранение на енергия и интелигентни платформи за мониторинг за жилищни, търговски и приложения в широк мащаб.
| Производствена компания : | Huawei Technologies Co., Ltd. |
|---|---|
| Адрес : | Bantian, Longgang District, Shenzhen, Guangdong 518129, China |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Huawei Technologies Düsseldorf GmbH |
| Адрес на представителя на ЕС : | Hansaallee 205, 40549 Düsseldorf, Germany |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |