Victron SmartShunt 500A
Kód: VICTRON-SMARTSHUNT-500A-50MVDetailní popis produktu
SmartShunt lze také připojit k zařízení GX pro monitorování. Toto připojení se provádí pomocí kabelu VE.Direct.
SmartShunt slouží jako skvělá alternativa k monitoru baterií BMV, zejména v systémech, kde se preferuje méně kabelů a nepořádek. Je dodáván s Bluetooth, portem VE.Direct a dalšími připojeními, která lze použít k monitorování druhé baterie, monitorování středního bodu nebo připojení teplotního senzoru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Fotovoltika |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Značka: | Victron Energy |
| Délka: | 54 mm |
| Šířka: | 120 mm |
| Výška: | 46 mm |
| Stupeň krytí (IP): | IP21 |
| Sdělení: | VE.Direct |
| Provozní napětí: | 6.5 - 70 Vdc |
| Nominální proud: | 500 A |
How to Install Victron Energy SmartShunt
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat hodnocení. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Victron Energy, sídlící v Almere v Nizozemsku, je světově uznaným výrobcem profesionální konverze energie a zařízení pro správu energie. Více než 45 let stanovuje standard pro off-grid a hybridní energetické systémy a dodává produkty, kterým důvěřují námořníci, mobilní, průmyslové a solární profesionálové po celém světě.
Rozsáhlý ekosystém Victron zahrnuje ikonické MultiPlus a Quattro střídače/nabíječe, SmartSolar MPPT regulátory nabíjení, monitory baterií, DC-DC převodníky a výkonný Cerbo GX komunikační hub s VRM cloudovým monitoringem. Každý Victronův produkt je postaven na krajní spolehlivosti, modulární rozšiřitelnosti a bezproblémové integraci systému, což z něj činí volbu profesionálů pro náročné energetické aplikace.
| Výrobní společnost : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adresa : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Zástupce výrobce v EU : | Victron Energy B.V. |
| Adresa zástupce v EU : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail zástupce v EU : | [email protected] |