Inwerter Victron RS 48/6000 Smart
Kod: VICTRON-INVERTER-RS-48-6000-SOpis szczegółowy produktu
Posiada wbudowany wyświetlacz zapewniający łatwy dostęp do informacji o akumulatorze i falowniku, a użytkownicy mogą również uzyskać dostęp do tych parametrów zdalnie przez Bluetooth za pomocą aplikacji VictronConnect. Ponadto falownik jest wyposażony w VE.Can, który umożliwia płynne połączenie z GX w celu kompleksowego monitorowania systemu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 11 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 125 mm |
| Szerokość: | 440 mm |
| Wysokość: | 425 mm |
| Moc: | 6000 W |
| Liczba faz: | 1 |
| Stopień ochrony (IP): | IP21 |
| Komunikacja: | Bluetooth, VE.Direct, VE.Can |
| Typ: | Poza siecią |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
| Napięcie akumulatora: | 48 V |
| Maksymalny prąd ładowania akumulatora: | 88 A |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 5300 W |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |