Stacja ładowania Victron EV
Kod: EVC300400300Opis szczegółowy produktu
Integracja z Victron Energy GX i VRM umożliwia pełną zdalną kontrolę i monitorowanie. Dodatkowo, w połączeniu z systemami solarnymi w ekosystemie Victron, stacja ładowania może wykorzystywać nadmiar energii słonecznej do ładowania pojazdu. Tryby ręczny i zaplanowany zapewniają dodatkową elastyczność w celu dostosowania do wymagań systemu EV.
Stacja ładowania pojazdów elektrycznych jest wyposażona w programowalny pierścień świetlny RGB wokół portu ładowania, który wyświetla różne efekty świetlne wskazujące różne stany, takie jak odłączenie, ładowanie lub pełne naładowanie, umożliwiając szybkie sprawdzenie stanu.
Dostępne są trzy tryby pracy:
- Tryb ręczny do konfiguracji prądu wyjściowego
Tryb ręczny umożliwia konfigurację prądu wyjściowego w zakresie 6-32 A. Moc ładowania jest kontrolowana na dwa sposoby:
za pomocą suwaka na dotykowym wyświetlaczu LCD lub za pośrednictwem strony internetowej. Umożliwia ręczne rozpoczęcie lub zatrzymanie ładowania
gdy pojazd jest podłączony do stacji ładowania. - Tryb automatyczny zapewniający maksymalną wydajność systemu fotowoltaicznego.
Wykrywa, kiedy dostępna jest nadwyżka mocy i wykorzystuje tylko tę moc do ładowania pojazdu. - Zaplanowany tryb ładowania pojazdu w określonych odstępach czasu
W pełni programowalny harmonogram umożliwia ładowanie w różnych odstępach czasu, np. w określonym czasie podczas
w nocy, kiedy energia z sieci jest tańsza.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Wallbox |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 148 mm |
| Szerokość: | 307 mm |
| Wysokość: | 377 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP44 |
| Napięcie robocze: | 170 – 265 V |
| Prąd nominalny: | 32 A |
| Moc ładowania: | 22 kW |
| Złącze: | Typ 2 |
EV Charging Station Victron Energy - Technical Guide
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |