Victron BatteryProtect 12/24V 100A
Kod: VICTRON-BATPROT-12-24V-100AOpis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy:
Pomiar automatyczny 12/24V
BatteryProtect automatycznie wykrywa napięcie systemu
Łatwe programowanie
BatteryProtect można ustawić tak, aby włączał/wyłączał się przy kilku różnych napięciach.
Siedmiosegmentowy wyświetlacz pokazuje, które ustawienie zostało wybrane.
Specjalne ustawienie dla akumulatorów litowo-jonowych
W tym trybie BatteryProtect może być sterowany przez system VE.Bus BMS.
Bardzo niskie zużycie prądu
Ważne w przypadku akumulatorów litowo-jonowych, zwłaszcza po wyłączeniu niskiego napięcia.
Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe
Aby zapobiec uszkodzeniu wrażliwych obciążeń z powodu przepięcia, obciążenie jest odłączane, gdy napięcie DC przekracza 16 V lub 32 V.
Odporność na zapłon
Brak przekaźników, ale przełączniki MOSFET, więc brak iskier
Opóźnione wyjście alarmowe
Wyjście alarmowe jest wyzwalane, jeśli napięcie akumulatora spadnie poniżej ustawionego poziomu odłączenia na dłużej niż 12 sekund, z wyjątkiem rozruchu silnika. Jest to wyjście z otwartym kolektorem, które jest odporne na zwarcie do szyny ujemnej z maksymalnym prądem 50 mA. Wyjście to zazwyczaj aktywuje urządzenia takie jak brzęczyki, diody LED lub przekaźniki.
Opóźnione odłączenie obciążenia i opóźnione ponowne podłączenie
Obciążenie jest odłączane 90 sekund po aktywacji alarmu. Jeśli napięcie akumulatora wzrośnie do progu ponownego podłączenia w tym oknie (np. po uruchomieniu silnika), obciążenie pozostanie podłączone. Ponowne połączenie następuje 30 sekund po tym, jak napięcie akumulatora przekroczy ustawiony próg ponownego połączenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 0.6 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 115 mm |
| Szerokość: | 42 mm |
| Wysokość: | 59 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP67, IP00 |
| Napięcie robocze: | 6 – 35V |
| Napięcie akumulatora: | 12 V, 24 V |
| Maksymalny prąd przepływowy: | 100 A |
| Produkt: | Ładowarka |
Introduction to the Victron Energy BatteryProtect
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |