Victron EasySolar 12/1600/70-16
Kod: VICTRON-EASYSOLAR-12-1600-70-16Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy:
Kontroler ładowania słonecznego: Blue Solar MPPT 100/50
Do trzech zestawów złączy fotowoltaicznych MC4 (PV-ST01) można podłączyć maksymalnie trzy ciągi paneli fotowoltaicznych.
Falownik/ładowarka: MultiPlus Compact 12/1600/70 lub 24/1600/40
Kontroler ładowania MPPT i falownik/ładowarka MultiPlus Compact mają wspólne kable DC do akumulatorów (w zestawie). Akumulatory mogą być ładowane energią słoneczną (SmartSolar MPPT) i/lub energią prądu przemiennego (falownik/ładowarka) z sieci energetycznej lub generatora.
Dystrybucja prądu przemiennego
Dystrybucja prądu przemiennego składa się z wyłącznika różnicowoprądowego (30 mA/16 A) i czterech wyjść prądu przemiennego zabezpieczonych dwoma wyłącznikami 10 A i dwoma wyłącznikami 16 A.
Jedno wyjście 16 A jest kontrolowane przez wejście AC: włącza się tylko wtedy, gdy dostępne jest zasilanie AC.
Wspomaganie zasilania
Unikalna technologia PowerAssist chroni sieć lub generator przed przeciążeniem, dodając w razie potrzeby dodatkową moc falownika.
Unikalne oprogramowanie dla aplikacji solarnych
Dostępnych jest kilka programów (asystentów) do konfiguracji systemu dla różnych aplikacji interaktywnych lub autonomicznych.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 15 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 110 mm |
| Szerokość: | 214 mm |
| Wysokość: | 745 mm |
| Moc: | 1600 W |
| Liczba faz: | 1 |
| Stopień ochrony (IP): | IP21 |
| Typ: | Poza siecią |
| Napięcie znamionowe: | 230 V, 12 V |
| Prąd znamionowy ładowania akumulatora: | 70 A |
| Przełącznik transferowy: | 16 A |
| Produkt: | Ładowarka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |