Victron Energy Miernik VM-3P75CT
Kod: VICTRON-ENERGY-METER-VM-3P75CTOpis szczegółowy produktu
Trójfazowy licznik energii z portami komunikacyjnymi Ethernet i VE.Can
Miernik energii Victron VM-3P75CT to standardowe urządzenie do pomiaru mocy i energii w aplikacjach jednofazowych i trójfazowych, na przykład w rozdzielnicy lub do pomiaru mocy falownika fotowoltaicznego, generatora prądu przemiennego lub mocy falownika i falownika/ładowarki.
Wysoka częstotliwość odświeżania
Obliczając efektywną wartość mocy dla każdej fazy, licznik energii przesyła ją z dużą prędkością przez VE.Can lub Ethernet, co skutkuje dokładniejszymi pomiarami zużycia energii, importu z sieci i zasilania sieciowego, na przykład w systemie ESS.
VM-3P75CT umożliwia łatwą konfigurację
Licznik energii został zaprojektowany z myślą o łatwej integracji i działa od razu po wyjęciu z pudełka (Plug & Play) jako licznik sieciowy dla większości systemów. Konfiguracja (za pośrednictwem VictronConnect) jest wymagana tylko do zmiany roli (miernik sieci, falownik fotowoltaiczny, miernik AC lub miernik obciążenia AC) i ręcznej konfiguracji adresu IP zamiast domyślnego DHCP.
Zdalne monitorowanie z dowolnego miejsca
Jego dane są wyświetlane w aplikacji VictronConnect, na urządzeniu GX, takim jak Cerbo GX lub Ekrano GX oraz na naszym portalu VRM.
Bezproblemowa instalacja dzięki zatrzaskowym przekładnikom prądowym
VM-3P75CT wykorzystuje cęgowe przekładniki prądowe do dokładnego pomiaru prądu bez konieczności modyfikacji okablowania istniejącej instalacji.
Metoda rejestracji wektorów
VM-3P75CT wykorzystuje metodę rejestracji wektorowej (wektory poszczególnych faz L1, L2 i L3 są sumowane).
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 0.37 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 59 mm |
| Szerokość: | 71 mm |
| Wysokość: | 90 mm |
| Liczba faz: | 3 |
| Stopień ochrony (IP): | IP20 |
| Komunikacja: | Ethernet, RJ45, VE.Can, VRM |
| Prąd nominalny: | 75 A |
Introduction to Victron Energy Meter VM-3P75CT
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |