Victron MultiPlus 12/1600/70-16
Kod: VICTRON-MULTIPLUS-12-1600-70-16Opis szczegółowy produktu
Kluczowe cechy:
- Zasilanie bezprzerwowe (funkcja UPS)
Podczas przerwy w zasilaniu lub odłączenia zasilania z lądu lub generatora, falownik zintegrowany z Multi szybko włącza się i płynnie przejmuje zasilanie podłączonych odbiorników. Przejście to następuje tak szybko, w czasie krótszym niż 20 milisekund, że komputery i inne urządzenia elektroniczne działają bez żadnych zakłóceń.
- Zdalne monitorowanie i kontrola
Po sparowaniu z urządzeniem GX, takim jak Cerbo GX, zyskujesz możliwość monitorowania i zarządzania urządzeniem Multi i systemami lokalnie (LAN) lub zdalnie przez Internet z dowolnego miejsca na świecie za pomocą bezpłatnej aplikacji VRM i strony internetowej portalu VRM. Dostęp jest możliwy za pośrednictwem różnych urządzeń, takich jak smartfony, tablety, laptopy i komputery PC z wieloma systemami operacyjnymi. Poziom kontroli jest praktycznie nieograniczony, od dostosowywania ustawień w urządzeniu Multi po automatyzację zadań, takich jak uruchamianie zapasowego generatora i wiele innych.
- Praca równoległa i 3-fazowa
Wiele jednostek Multis może być połączonych równolegle, co pozwala na zwiększenie potencjału mocy, przy jednoczesnym działaniu do sześciu jednostek. Dodatkowo, oprócz połączenia równoległego, trzy jednostki można skonfigurować tak, aby zapewniały wyjście 3-fazowe, zwiększając wszechstronność w spełnianiu różnych wymagań dotyczących zasilania.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 10.2 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 120 mm |
| Szerokość: | 265 mm |
| Wysokość: | 470 mm |
| Moc: | 1600 W |
| Liczba faz: | 1 |
| Stopień ochrony (IP): | IP21 |
| Komunikacja: | VE.Bus, VRM |
| Typ: | Poza siecią |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
| Napięcie akumulatora: | 12 V |
| Prąd znamionowy ładowania akumulatora: | 70 A |
| Przełącznik transferowy: | 16 A |
| Produkt: | Ładowarka, Inwerter/Ładowarka - MultiPlus |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |