Victron MultiPlus-II 48/3000/35-32 GX
Kod: VICTRON-MP-II-48-3000-35-32-GXOpis szczegółowy produktu
Główne cechy
- MultiPlus-II z wyświetlaczem LCD i funkcją GX
MultiPlus-II GX integruje falownik/ładowarkę MultiPlus-II i urządzenie GX z wyświetlaczem 2 x 16 znaków.
- Wyświetlacz i Wi-Fi
Wyświetlacz pokazuje parametry akumulatora, falownika i kontrolera ładowania słonecznego.
Dostęp do tych samych parametrów można uzyskać za pomocą smartfona lub innego urządzenia z obsługą Wi-Fi.
- Urządzenie GX
Zintegrowane urządzenie GX obejmuje:
- Interfejs BMS-Can. Można go użyć do podłączenia kompatybilnego akumulatora sterowanego przez magistralę CAN. Należy pamiętać, że nie jest to
Port zgodny z VE.Can.
- Port USB.
- Port Ethernet.
- Port VE.Direct.
- Aplikacje
Urządzenie MultiPlus-II GX jest przeznaczone do zastosowań, w których wymagana jest dodatkowa łączność z innymi produktami i/lub zdalne sterowanie
wymagane jest monitorowanie, takie jak systemy magazynowania energii w sieci lub poza nią oraz niektóre aplikacje mobilne.
- Praca równoległa i trójfazowa
Do pracy równoległej i trójfazowej wymagana jest tylko jedna jednostka GX.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Falowniki słoneczne |
|---|---|
| Waga: | 20 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 147 mm |
| Szerokość: | 275 mm |
| Wysokość: | 506 mm |
| Moc: | 3000 W |
| Liczba faz: | 1 |
| Stopień ochrony (IP): | IP22 |
| Komunikacja: | VE.Bus |
| Typ: | Poza siecią |
| Napięcie znamionowe: | 230 V |
| Napięcie akumulatora: | 48 V |
| Prąd znamionowy ładowania akumulatora: | 35 A |
| Przełącznik transferowy: | 32 A |
| Produkt: | Ładowarka, Inwerter/Ładowarka - MultiPlus |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |