Victron SmartShunt 1000A
Kod: VICTRON-SMARTSHUNT-1000A-50MVOpis szczegółowy produktu
SmartShunt można również podłączyć do urządzenia GX w celu monitorowania. Połączenie to jest realizowane za pomocą kabla VE.Direct.
SmartShunt stanowi doskonałą alternatywę dla monitora akumulatora BMV, szczególnie w systemach, w których preferowana jest mniejsza liczba kabli i bałagan. Posiada Bluetooth, port VE.Direct oraz dodatkowe złącza, które mogą być używane do monitorowania drugiego akumulatora, monitorowania punktu środkowego lub podłączenia czujnika temperatury.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 75 mm |
| Szerokość: | 168 mm |
| Wysokość: | 68 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP21 |
| Komunikacja: | VE.Direct |
| Napięcie robocze: | 6.5 - 70 Vdc |
| Prąd nominalny: | 1000 A |
How to install the Victron Energy SmartShunt
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |