Victron SmartSolar MPPT 150/85-MC4 VE.Móc
Kod: VICTRON-SRTSOLAR-150-85-MC4-VEOpis szczegółowy produktu
Główne cechy
- MPPT: Ultraszybkie śledzenie maksymalnego punktu mocy
Ładowarka VE.Can SmartSolar MPPT jest kompatybilna z panelami fotowoltaicznymi o napięciu 150 lub 250 Voc i może automatycznie rozpoznawać i ładować akumulatory 12, 24 lub 48 V. Prąd ładowania wynosi od 70 do 100 A w zależności od modelu.
Ponadto ustawienia ładowania są w pełni konfigurowalne i można je zaprogramować dla różnych rodzajów baterii, w tym kwasowo-ołowiowych, litowych i innych.
- Zdalne sterowanie ładowarką
Ładowarka VE.Can SmartSolar MPPT oferuje zdalne sterowanie i konfigurację przez Bluetooth za pośrednictwem aplikacji VictronConnect. Umożliwia to wygodną konfigurację urządzenia, zarządzanie i dostęp do przejrzystych informacji, takich jak napięcie akumulatora, prąd, napięcie i prąd ogniwa fotowoltaicznego oraz dane historyczne.
- Dodatkowe jednostki w układzie łańcuchowym
Ładowarka VE.Can SmartSolar jest wyposażona w porty magistrali CAN, które umożliwiają komunikację z innymi ładowarkami VE.Can SmartSolar. Urządzenia te można łatwo połączyć ze sobą za pomocą pojedynczego kabla RJ45, tworząc konfigurację łańcuchową.
Po połączeniu ze sobą wszystkie ładowarki VE.Can SmartSolar synchronizują swoje etapy ładowania i mogą przesyłać dane jednym kablem do monitora GX. Ta uproszczona konfiguracja upraszcza instalację i poprawia możliwości monitorowania wielu ładowarek.
- Zdalne monitorowanie i kontrola
Gdy GX jest podłączony do Internetu, Victron Remote Management Portal (VRM) zapewnia dostęp do wszystkich możliwości ładowarki solarnej.
W scenariuszach, w których dostęp do Internetu nie jest dostępny w zdalnych instalacjach, GlobalLink 520 może być używany do monitorowania MPPT. Urządzenie to zapewnia ciągłe monitorowanie nawet w obszarach bez połączenia z Internetem.
- Wyświetlacz sterowania SmartSolar
Ładowarka VE.Can SmartSolar jest wyposażona w port VE.Direct, podobnie jak nasze inne ładowarki słoneczne MPPT. Port ten ułatwia monitorowanie pojedynczego urządzenia lub sterowanie oświetleniem ulicznym. Złącze zdalnego włączania/wyłączania może być sterowane zewnętrznie za pomocą urządzenia innej firmy, takiego jak bateria litowa.
Dodatkowo dostępny jest opcjonalny, dołączany wyświetlacz LCD/jednostka sterująca, oferująca dane na żywo, konfigurację i zarządzanie bezpośrednio z samego urządzenia.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 4.5 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 103 mm |
| Szerokość: | 295 mm |
| Wysokość: | 246 mm |
| Stopień ochrony (IP): | IP43, IP22 |
| Komunikacja: | Bluetooth, VE.Direct, VE.Can, VRM |
| Maksymalne napięcie: | 150V |
| Napięcie akumulatora: | 12 V, 24 V, 48 V |
| Prąd znamionowy ładowania akumulatora: | 85 A |
| Produkt: | Ładowarka |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |