Victron VE.Bezpośredni moduł LoRaWAN
Kod: VICTRON-VE-DIRECT-LORAWAN-MODULEOpis szczegółowy produktu
- Zdalne monitorowanie i sterowanie
Monitoruj stan podłączonych urządzeń na bezpłatnej stronie zdalnego monitorowania firmy Victron: VRM Online Portal. Aby zapoznać się z portalem VRM Online, odwiedź stronę vrm.victronenergy.com i kliknij przycisk "Wypróbuj nasze demo". Dostęp do portalu jest całkowicie bezpłatny.
- Sieć rozległa dalekiego zasięgu
LoRaWAN to sieć bezprzewodowa działająca na częstotliwości 868 MHz, znana z dużego zasięgu i niskiego zużycia energii. Moduł VE.Direct LoRaWAN wykorzystuje tę sieć do wysyłania godzinnych aktualizacji danych. Do korzystania z tej sieci nie jest wymagana subskrypcja. Jeśli w danym regionie brakuje zasięgu, można zainstalować własną bramkę.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 35 mm |
| Szerokość: | 124 mm |
| Wysokość: | 68 mm |
| Komunikacja: | VRM |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |