Victron EV Charging Station
Код: EVC300400300Подробно описание на продукта
Интеграцията с Victron Energy GX и VRM позволява пълен дистанционен контрол и мониторинг. Освен това, когато е сдвоена със соларни системи в рамките на екосистемата на Victron, станцията за зареждане може да използва излишната слънчева енергия за зареждане на вашия автомобил. Ръчният и планираният режим осигуряват допълнителна гъвкавост за адаптиране към изискванията на вашата EV система.
EV станцията за зареждане разполага с програмируем RGB светлинен пръстен около порта за зареждане, който показва различни светлинни ефекти, за да покаже различни състояния, като например изключен, зареждащ се или напълно зареден, което позволява бърза проверка на състоянието.
Налични са три режима на работа:
- Ръчен режим за конфигуриране на изходния ток
Ръчният режим ви позволява да конфигурирате изходния ток в диапазона 6-32 A. Мощността на зареждане се контролира по два начина:
чрез плъзгача на сензорния LCD дисплей или чрез уебсайта му. Той ви позволява ръчно да стартирате или спирате зареждането
когато превозното средство е свързано към зарядната станция. - Автоматичен режим за осигуряване на максимална ефективност на фотоволтаичната система.
Открива кога е налична излишна мощност и използва само тази мощност за зареждане на превозното средство. - Планиран режим за зареждане на превозното средство на определени времеви интервали
Напълно програмируем планировчик позволява зареждане на различни времеви интервали, напр. в определено време през
нощта, когато мощността на мрежата е по-евтина.
Допълнителни параметри
| Категория: | Wallbox |
|---|---|
| Тегло: | 3 kg |
| Марка: | Victron Energy |
| Дължина: | 148 мм |
| Ширина: | 307 мм |
| Височина: | 377 мм |
| Степен на защита (IP): | IP44 |
| Работно напрежение: | 170 – 265 V |
| Номинален ток: | 32 А |
| Зарядна мощност: | 22 кВт |
| Конектор: | Тип 2 |
Станция за зареждане на електромобили Victron Energy - Техническо ръководство
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Само регистрирани потребители могат да изпращат оценки. Моля, влезте в или регистрирайте се.
Бъдете първият, който ще публикува статия към този елемент!
Victron Energy, със седалище в Алмере, Нидерландия, е световно признаният производител на професионално оборудване за преобразуване на енергия и управление на енергия. От повече от 45 години установява стандарти за автономни и хибридни енергийни системи, доставяйки продукти, на които се доверяват морски, мобилни, промишлени и слънчеви специалисти по целия свят.
Обширната екосистема на Victron включва иконичните инвертори/зарядни устройства MultiPlus и Quattro, регулаторите на заряда SmartSolar MPPT, мониторите на батериите, DC-DC преобразователи и мощния комуникационен хъб Cerbo GX с мониторинг на облак VRM. Всеки продукт на Victron е построен за екстремна надеждност, модулна разширяемост и безпроблемна интеграция на системата, което го прави избор на професионалисти за изискващи енергийни приложения.
| Производствена компания : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Адрес : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща : | [email protected] |
| Представител на производителя в ЕС : | Victron Energy B.V. |
| Адрес на представителя на ЕС : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Електронна поща на представителя на ЕС : | [email protected] |