Victron GlobalLink 520
Kod: VICTRON-GLOBALLINK-520Opis szczegółowy produktu
Główne cechy
- Obsługa inteligentnych urządzeń i VE.Direct: Podłącz do 10 inteligentnych produktów Victron za pomocą BLE i dwóch urządzeń VE.Direct przewodowych.
- Monitorowanie VRM: Monitorowanie stanu naładowania baterii, zużycia energii, fotowoltaiki, generatora i pozyskiwania energii z sieci lub sprawdzanie pomiarów temperatury. Monitorowanie alertów i przeprowadzanie kontroli diagnostycznych.
- Obsługa RuuviTag: Czujniki te łączą się przez BLE i można je łatwo skonfigurować za pomocą aplikacji VictronConnect. Wszystkie dane, takie jak temperatura, wilgotność i ciśnienie atmosferyczne, będą dostępne bezpośrednio w systemie VRM.
- Obsługa niestandardowych kart SIM.
- Łatwa instalacja i konfiguracja: GlobalLink 520 można zamontować na ścianie. Funkcja Bluetooth umożliwia szybkie połączenie i łatwą konfigurację za pośrednictwem naszej aplikacji VictronConnect.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 23 mm |
| Szerokość: | 67 mm |
| Wysokość: | 123 mm |
| Komunikacja: | Bluetooth, VE.Direct, VRM |
| Napięcie robocze: | 8 – 70 V |
GlobalLInk 520 - Upload Data to VRM using 4G
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |