Sterowanie kolorami Victron GX
Kod: VICTRON-COLOR-CONTROL-GXOpis szczegółowy produktu
Główne cechy
Intuicyjny przegląd systemu
Kontroler Color Control GX oferuje natychmiastowy przegląd systemu, wyświetlając kluczowe informacje, takie jak stan naładowania baterii, bieżące zużycie energii, pozyskiwanie energii słonecznej i moc z sieci lub generatora.
Pełna moc zdalnego zarządzania Victron
VRM (Victron Remote Management) zapewnia kompleksowy dostęp do rozbudowanych elementów sterujących i ustawień wszystkich komponentów systemu podłączonych do systemu Color Control GX (CCGX) lub Venus GX. Ułatwia zdalne logowanie użytkowników i instalatorów z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie oraz umożliwia płynne kontrole diagnostyczne i analizę zarchiwizowanych informacji.
Automatyczny start/stop generatora
Color Control GX oferuje programowalną funkcję automatycznego uruchamiania generatora, która może być wyzwalana na podstawie niskiego napięcia, wysokiego poboru lub stanu naładowania akumulatora. Dodatkowo można go dostosować tak, aby opóźniał zapłon do końca okresów "ciszy", aby zapobiec przypadkowym zakłóceniom w godzinach nocnych.
Konsola zdalna
Dzięki funkcji konsoli zdalnej można zasadniczo przenosić panel sterowania urządzenia Color Control GX (CCGX) na telefon lub inne urządzenie. Pozwala to kontrolować wszystko z dowolnego miejsca i uzyskać zdalny dostęp do ustawień i funkcji systemu.
Systemy magazynowania energii - 24-godzinny monitoring
Color Control GX efektywnie zarządza systemami magazynowania energii (ESS), utrzymuje 100% zapas baterii, aktywuje je w przypadku awarii zasilania i kieruje nadmiar energii słonecznej do samodzielnego zużycia, pomagając zaoszczędzić pieniądze na rachunkach za energię elektryczną. Więcej szczegółowych informacji i przykładów można znaleźć w podręczniku ESS (Energy Storage System).
Zdalne monitorowanie układu elektrycznego łodzi lub kampera
Dzięki zdalnemu monitorowaniu Color Control GX możesz upewnić się, że Twoja łódź lub kamper jest gotowy do pracy, gdy jesteś. Ponadto Color Control GX umożliwia komunikację z podłączonymi urządzeniami innych firm, zwiększając kompatybilność i kontrolę nad całym systemem.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Fotowoltaika |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| Marka: | Victron Energy |
| Długość: | 28 mm |
| Szerokość: | 120 mm |
| Wysokość: | 130 mm |
| Komunikacja: | USB, Ethernet, Bluetooth, RJ45, VE.Direct, VE.Can, VE.Bus, VRM |
| Napięcie robocze: | 8 – 70 V |
Connecting a Victron GX device online and setting up a GX GSM
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zamieszczać oceny. Proszę zaloguj się lub zarejestruj.
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Victron Energy, z siedzibą w Almere w Holandii, jest światowo uznanym producjentem profesjonalnych urządzeń do konwersji energii i zarządzania energią. Przez ponad 45 lat ustanawia standard dla systemów off-grid i hybrydowych, dostarczając produkty zaufane przez specjalistów morskich, mobilnych, przemysłowych i solarnych na całym świecie.
Rozległy ekosystem Victron obejmuje kultowe MultiPlus i Quattro inwertery/ładowarki, regulatory ładowania SmartSolar MPPT, monitory baterii, przetwornice DC-DC oraz zaawansowany hub komunikacyjny Cerbo GX z monitorowaniem chmury VRM. Każdy produkt Victron zbudowany jest na podstawie niezwykłej niezawodności, modułowej rozszerzalności i bezproblemowej integracji systemu, co czyni go wyborem profesjonalistów dla wymagających aplikacji energetycznych.
| Firma produkcyjna : | Victron Energy B.V. |
|---|---|
| Adres : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| E-mail : | [email protected] |
| Przedstawiciel producenta w UE : | Victron Energy B.V. |
| Adres przedstawiciela UE : | De Paal 35, 1351 JG Almere, Netherlands |
| Adres e-mail przedstawiciela UE : | [email protected] |